עם מי אני עובדת

  • "הזמנו את ענבר להעביר סדנא במסגרת תכנית המיועדת למנף ארגונים ועסקים חברתיים. הסדנא עסקה בכיצד לספר את הסיפור של המיזם בצורה אפקטיבית. הסדנא הייתה מצחיקה, מגבשת, משחררת והעבירה את המסרים והטיפים הרבים שהיו לה לתת באופן חוויתי, שנון ואינטליגנטי וככזה שהמשתתפים לקחו איתם הלאה לעבודה היומיומית שלהם. ענבר היא מנחה מקצועית ברמה הכי גבוהה שיש ואנחנו ממליצים על הסדנאות שלה בחום." ניר כהן, פרזנטנס.  

  • "נהנינו מאוד אתמול, צחקנו והחכמנו. את מוכשרת, מצחיקה ולמדנו רבות. בטוחה שלכולנו זה יתרום ביומיום ובעבודה!!" תמר בירנצוויג, מדיקל סנטר הרצליה.

  • "לקראת כנס של כלכליסט הלחץ היה בשיאו. היו לי את כל חומרי הבניין אבל לא הייתה לי מהנדסת על חלל שתעזור לי לבנות את בית החלומות. בצורה מקצועית ונעימה, ענבר הפכה את סיפור חיי למרתק וממגנט כמו שבודדים יכולים לעשות. לענבר יש יכולות להוציא את העיקר ולייצר סיפור בצורה מושלמת ויוצאת דופן" אופיר בן נון, מנכ"לית די.בי.אם בית השקעות.

  • "ענבר אמיר היא נכס אדיר לכל מסגרת קבוצתית המעוניינת לגבש את חבריה באופן עמוק ומפרה. הסדנאות המקצועיות השונות בניצוחה מתייחדות באווירה פתוחה ונינוחה המאפשרת ביקורת עמיתים בונה וגרף שיפור מתמיד." ד"ר מאיר דובדבני, המכללה למדינאות.